Informacje po zebraniu CKS PZLA w dniu 3.03.2019 r.

W dniu dzisiejszym odbyło się zebranie Centralnego Kolegium Sędziów.

Najważniejsze decyzje:

  1. Zatwierdzono wyniki egzaminów oraz rekomendacje Komisji Szkoleniowej w zakresie przyznania licencji specjalistycznych stopnia 1. i 2. w bloku rzutów. Informacje i aktualne wykazy posiadaczy licencji stopnia centralnego wkrótce na stronie CKS.
  2. Zatwierdzono nominacje na zawody w sezonie letnim (nominacje zostaną wysłane poprzez system do sędziów, w przypadku braku potwierdzenia w wyznaczonym terminie osoby takie zostają skreślone i w ich miejsce będą nominowani następni sędziowie).
  3. W tym roku odbędą się szkolenia centralne: jednodniowe seminarium dla sędziów głównych zawodów stadionowych Mistrzostw Polski (U16/U20/Seniorów oraz najważniejszych Mityngów krajowych) -kwiecień/maj 2019, seminarium sędziów skoków i biegów (jesień 2019), spotkanie delegatów technicznych PZLA (jesień 2019), spotkanie z przewodniczącymi WKS (jesień 2019). Oprócz tego CKS planuje zorganizować szkolenia dla sędziów na terenie wybranych WKS-ów.

Przypominamy sędziom o konieczności wprowadzenia do bazy aktualnego adresu e-mail. Bez tego możecie nie otrzymać informacji o nominacji. Ze względów technicznych e-mail o nominacji może przypadkowo znaleźć się w folderze SPAM. Proponujemy dodać adres, z którego mail został wysłany, do listy nadawców zaufanych.

Y5jgsB9QRmNLqX5L6oKA
Y5jgsB9QRmNLqX5L6oKA
Aperture: 2
Camera: iPhone X
Iso: 50
Orientation: 1
DOC5P9RPQmW2j2iVFx8FDQ
DOC5P9RPQmW2j2iVFx8FDQ
Aperture: 2
Camera: iPhone X
Iso: 40
Orientation: 1