Obsada zawodów

Poprzednie lata:
DataNazwaSędziowieMiejsce
04.02.2019Orlen Cup 2019PDF Łódź
06.02.20195. Copernicus CupPDF Toruń
08 - 10.02.2019PZLA Halowe mistrzostwa Polski U18 i U20PDF Toruń
12.02.2019Szczecin Pole Vault Meeting 2019PDF Szczecin
16 - 17.02.201963. PZLA Halowe Mistrzostwa PolskiPDF Toruń
17.03.2019Gdynia Półmaraton 2019PDF Gdynia
23.03.201991. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)PDF Olszyna
24 - 30.03.20198. Halowe Mistrzostwa Świata MastersToruń
06 - 07.04.201912. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnymPDF Supraśl
07.04.201939. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Kobiet. Maraton Dębno 2019PDF Dębno
13.04.2019Międzynarodowe zawody w chodzie sportowymPDF Zaniemyśl
14.04.201989. PZLA Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn. 7. Orlen Warsaw MarathonPDF Warszawa
28.04.2019PZLA Mistrzostwa Polski U23 i S w biegu na 10 000 metrówPDF Białogard
11.05.201910. Memoriał Zdzisława FurmankaPDF Kielce
18.05.2019PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w biegu na 5000 metrówPDF Szczecinek
29.05.2019Międzynarodowy mityng wojskowy. 19. Memoriał Edwarda ListosaPDF Wrocław
31.05.20192. Memoriał Sławomira Rosłona. Bursztynowa LigaPDF Piaseczno
31.05.201932. Tyczka na MoloPDF Sopot
02.06.2019Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd 2019. Bursztynowa LigaPDF Radom
02.06.2019Grand Prix GliwicPDF Gliwice
05.06.2019Międzynarodowy mityng lekkoatletyczny w Łomży. Bursztynowa LigaPDF Łomża
11.06.201919. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny Bydgoszcz CUPPDF Bydgoszcz
13.06.2019Festiwal sprintersko-płotkarskiPDF Szczecinek
15.06.20198. Otwarte Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 5 kmPDF Warszawa
16.06.201965. Memoriał Janusza KusocińskiegoPDF Chorzów
22.06.201913. Otwarty Puchar Krakowa. 11. Memoriał Gwiazd Małopolskiej LekkoatletykiPDF Kraków
22 - 23.06.201914. Opolski Festiwal SkokówPDF Opole
22.06.20192. Mityng na Rynku KościuszkiPDF Białystok
22.06.2019PZLA Mistrzostwa Polski w chodzie na 20 kilometrówPDF Mielec
23.06.201922. Grand Prix Sopotu im. Janusza SidłyPDF Sopot
23.06.20198. Otwarte Mistrzostwa Polski Kobiet w Biegu na 5 km PDF Słupca
26.06.2019Bestseller Goleniów Athletics ParkPDF Goleniów
29 - 30.06.201936. PZLA Mistrzostwa Polski U23PDF Lublin
02.07.2019Mityng międzynarodowyPoznań
03 - 05.07.201973. PZLA Mistrzostwa Polski U20PDF Racibórz
10 - 12.07.201925. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / mistrzostwa Polski U18Województwo Lubuskie
14.07.20191. Memoriał Ireny Szewińskiejdo ustalenia
03.08.201910. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Biegu na 10 km / 26. Bieg św. Dominika PDF Gdańsk
03.08.20197. Festiwal Rzutów im. Kamili Skolimowskiej PDF Władysławowo/Cetniewo
09 - 11.08.20198. Drużynowe Mistrzostwa Europy (superliga)PDF Bydgoszcz
15.08.20192. Memoriał Wiesława ManiakaPDF Szczecin
17.08.20195. Memoriał Zygmunta SzelestaPDF Warszawa
17.08.201921. Memoriał Władysława Komara i Tadeusza ŚlusarskiegoPDF MIędzyzdroje
17.08.20193. Lekkoatletyczna Perła OstródyPDF Ostróda
18.08.2019Gwiazdy na Warszawskich Fontannach 2019PDF Warszawa
23 - 25.08.201995. PZLA Mistrzostwa PolskiPDF Radom
07.09.2019PZLA Mistrzostwa Polski U20 i U23 w chodzie na 20 km. 54. Puchar Poczty PolskiejGdańsk
08.09.201928. PZLA Mistrzostwa Polski w PółmaratoniePiła
14.09.201910. Memoriał Kamili SkolimowskiejPDF Chorzów
28 - 29.09.2019PZLA Mistrzostwa Polski U16 / mały memoriał Janusza KusocińskiegoPDF Tarnów
20.10.201920. PKO Poznań Maraton im. Macieja FrankiewiczaPoznań