Informacja o szkoleniu zdalnym dla KTZ

Centralne Kolegium Sędziów informuje, że w dniach 28-29.11.2020 odbędzie się szkolenie dla posiadaczy licencji kierownika technicznego zawodów oraz osób zainteresowanych pracą KTZ.

W dniu 28 listopada w godz. 16.00–18.00 zaplanowano szkolenie nt. funkcji i obowiązków KTZ, przygotowania bieżni do zawodów na stadionie i w hali oraz pracy i współpracy KTZ z obsługą techniczną na zawodach w hali.

Natomiast w dniu 29 listopada 2020 r. w godz. 16.00-18.30 nt. przygotowania skoczni i rzutni do zawodów na stadionie i w hali, współpracy KTZ z obsługą techniczną na zawodach na stadionach, pracy kierownika technicznego na zawodach poza stadionami i halami, dopuszczonymi do rozgrywania oficjalnych zawodów la oraz zmianom w przepisach zawodów WA, obowiązującym od 1 listopada 2020.

Ze względu na fakt, że szkolenie odbędzie się w formie zdalnej poprzez aplikację ZOOM, uprzejmie proszę osoby zainteresowane uczestnictwem o kontakt z Przewodniczącymi Wojewódzkich Kolegiów Sędziów, którzy odpowiadać będą za przesłanie listy zgłoszeń.

Zamknięcie zgłoszeń przewidziano na dzień 25 listopada br. 

W przypadku pytań proszę kierować je na adres:

radziax.jurczak@gmail.com  lub tadmajst@interia.pl